עם פטירתו של אדם, לא עלינו, כל שהוא מותיר אחריו, זכויות וחובות גם יחד, נקרא: "עזבון".

 

העזבון מתחלק בהתאם להוראות חוק הירושה (ככל שאין צוואה) , וככל שהמנוח הותיר אחריו צוואה שקיבלה תוקף כחוק – העזבון יחולק בהתאם לצו קיום הצוואה.

 

לעתים, מתעורר צורך במינוי מנהל עיזבון, כך לדוגמא, כאשר:-

קיים סכסוך בין היורשים.

העזבון מכיל רכוש נכבד ו/או מורכב וחלוקתו/מימושו מצריבה מיומנות.

העזבון מכיל רכוש המצריך את שמירתו.

 

ניתן לבקש מינוי מנהל עזבון לשם שמירת העזבון, כינוס רכוש העזבון, מניעת הפסדים, מימוש מיטבי של רכוש העזבון או חלוקתו בצורה ראויה.

 

מנהל העיזבון אחראי, בין היתר, לסלק את חובות העזבון, ולבצע חלוקת הירושה בין היורשים, בהתאם לצו הירושה ו/או הצוואה ו/או בהתאם להסכם בין היורשים.

 

שכר טרחת מנהל העזבון נקבע על ידי בית המשפט, ובהתאם לתקנות, הוא לא יעלה על 3% משווי העזבון, אלא אם כן ביהמ"ש ישתכנע כי מנהל העזבון ביצע  "מאמץ מיוחד" , שאז הוא רשאי לפסוק לו עד עוד 1% נוסף.

 

פעמים, כשבית המשפט נוכח לראות כי בפניו סכסוך יורשים הפוגע בסיכוי לחלוקה מיטבית וראויה של העזבון, ביהמ"ש פועל מיוזמתו למנות מנהל עזבון נייטרלי.

 

עורך דין אבי זילברפלד, בעל משרד עו"ד משנת 1983 הינו בעל ניסיון מקצועי של מעל 38 שנים בתחום דיני הירושה: ירושה, צוואות וכל מה שביניהם, לרבות ניהול סכסוכי ירושה מורכבים, ביטול צוואה, וכהונה כמנהל עיזבון, על פי רוב מכח מינוי מטעם בית המשפט.

 

עו"ד אבי זילברפלד , המשמש אף כמגשר, מצליח להגיע להבנות והסדרים בין היורשים המחישים את משך הטיפול בתיק עד לקבלת הירושה.

 

משרד עו"ד זילברפלד הינו "משרד בוטיק" בתחום, ותפגוש בו עורכי דין בעלי ידע וניסיון רב, הפועלים במסירות ובמקצועיות, ונלחמים על האינטרסים של לקוחות המשרד.

 

משרדנו מצטיין בשירות אישי ואווירה ידידותית ביותר ללקוחות המשרד, תוך מתן תשומת לב מרבית לבעיותיהם, שירותם במסירות וביעילות, ותוך מאבק ללא ליאות להשגת מטרות לקוחותיו.

 

אנו יודעים איך לעשות זאת !

 

                                                          משרדנו לרשותך לכל שאלה ו/או הבהרה ! 

 03-5753443  

 

מנהל עזבון​

שלח

פנייתכם נתקבלה

אנו ניצור עימכם קשר בהקדם. תודה.

שם:

שדה חובה

דוא"ל:

שדה חובה

רישום לקבלת ניוזלטר:​

 

להרשמה חינם לניוזלטר :