פעילות המשרד תביעות בנקים

הדרך היעילה לצאת מחובות- פשיטת רגל - שיקום כלכלי

קיבלת תביעה מהבנק ? מה עושים - כל מה שעליך לדעת !

סיכונים בניהול חשבון משותף 

הבנקים מפרסמים עצמם כ"חמצן של המדינה". רבים מלקוחות הבנקים דווקא חושבים שהבנקים הם החנקן...

 

כך או כך, אין ספק כי הכוח העצום שבידי הבנק, הופך אותו לגורם הקובע לעיתים קרובות, האם הלקוח ישרוד משבר כלכלי, או יקרוס, בבחינת  "ברצותו ממית וברצותו מחיה".

 

עליונותו של הבנק באה לידי ביטוי לא רק כנגד לקוחותיו, כי אם גם כנגד עו"ד שאינם מבינים בתחום. הבנק "מסובב אותם על האצבע" – והלקוח נדפק !

 

מניח שהספקתם כבר לשמוע על "סוללת עורכי הדין" שיש לבנקים. זה נכון. 

 

גם אני - עו"ד אבי זילברפלד - הייתי כעשר שנים (1985-1996) חלק מ'סוללת עורכי הדין' של הבנקים. עד שנמאס לי. נמאס לי לראות כיצד הבנק פועל בכוחניות רבה, לעיתים בשרירות לב, תוך אי אכפתיות משוועת למצוקת הלקוחות. העיקר - לגבות את החוב, ולא מעניין מה זה יגרום ללקוח.

 

נמאס לי לראות רוב הזמן שהבנק פועל בשיטה שהוא 'נותן מטריה בקיץ ולוקח אותה בחורף'.

 

נמאס לי לקבל הנחיות לפעול כנגד ערבים ולעזוב בשקט את החייב העיקרי (בתקופת ייצוגי עוד היה מותר לתבוע חייבים וערבים ביחד).

 

נמאס לי לנסות להעביר הסדרי חוב סבירים שהוצעו ע"י לקוחות הבנק, ושנדחו בגבהות לב ע"י הבנק, כאילו הוא צריך את הכסף למכולת ליום שישי...

 

בקיצור, נמאס לי להיות בצד של הבנק-  "התובע", ועברתי צד, לעזור ללקוחות - "הטובים" נגד הבנק.

 

מאז 1996 אני מנצל את כל הידע על ההתנהלות האמיתית "בפנים", ואת כל קשרי, ע"מ לסייע ללקוחות הבנקים שנתבעו ע"י הבנק או שרוצים לתבוע את הבנק, ולאחר שאני מעריך שיש להם קייס.

 

האמת: מאז אני ישן הרבה יותר טוב בלילה. אני מרגיש כל יום שאני מסיייע לעשיית הצדק, לעצירת שרירות הלב, להצלת משפחות ו/או עסקים מקריסה כלכלית בגלל התנהגותו הכוחנית של הבנק.

 

מסקנתי, לאחר ניסיון של קרוב ל- 40 שנים הנה חד משמעית: על מנת להתמודד כראוי עם חובות לבנקים, או תביעות נגד בנקים, לא מספיק עו"ד "רגיל", טוב ככל שיהא. חייבים עו"ד שיהיה לא רק מומחה אמיתי בדיני בנקאות, אלא גם בעל ניסיון מעשי רב, והכרת התרגילים שבנקים עושים לעתים בחשבונות לקוחותיהם. רק עו"ד כזה יכול להוכיח שפקיד בנק אינו מציג תמונה אמיתית. רק עו"ד כזה יכול לחשוף תרגילים של הבנק, ולהשיג ללקוחותיו את ההישגים הטובים ביותר שניתן להשיג בנסיבות הענין.

 

אם קיבלת תביעה בנקאית – אתה חייב לפנות להתייעצות דחופה עם עו"ד בנקים - עו"ד המתמחה באמת בדיני בנקאות !

 

למשרד עורך דין אבי זילברפלד התמחות ייחודית בדיני בנקאות מזה למעלה מ- 38 שנים, הואיל ועו"ד אבי זילברפלד ייצג את אחד הבנקים הגדולים במשך למעלה מ- 10 שנים, ולמד להכיר היטב את רזי המערכת הבנקאית מבפנים, על תחבולותיה ושיקוליה.

 

בהתאם, זה עשרות שנים שמשרד עו"ד זילברפלד נחשב כבר סמכא בכל הקשור לבנקים, והוא מתמחה בהצלחה רבה, בהתמודדות מול המערכת הבנקאית: תביעות נגד בנקים,  תביעות של הבנקים, הסדרי חובות וכל מגוון דיני הבנקאות.

 

רק לעורך דין המתמחה באמת בתחום דיני הבנקאות, היכולת, הניסיון והכישורים להצליח בתחום זה.

 

עו"ד  אבי זילברפלד הינו מנהל פורום דיני בנקאות מיום הקמתו של הפורטל המשפטי הגדול בישראל  : LAW-FORUMS  , במסגרתו הוא נותן מענה יומיומי לשאלות בתחום דיני הבנקאות.

 

יש לדעת כי החוק מעניק לבנק יתרון, בכך שהוא רשאי להגיש תביעה בסדר דין מקוצר (תביעה בסד"מ) , שאינה מקנה ללקוח זכות אוטומטית להגיש כתב הגנה, אלא על הלקוח להגיש  בקשת רשות להתגונן  בתוך המועד הקבוע בחוק.

 

הבנק, כגוף חזק, שמטרתו להרוויח כמה שיותר, פועל לעתים (קרובות מידי) בשרירות ובכוחניות כנגד הלקוח הקטן, וזה – פעמים רבות אפילו לא יודע ש"דפקו" אותו, וכשהלקוח כבר יודע ומבין שהבנק דפק אותו – אין לו מושג מה עושים, איך עושים , והאם כדאי להתמודד נגד הבנק - הענק "גוליית".

 

כאן , משרד עו"ד זילברפלד נכנס לתמונה: כעורך דין שייצג את המערכת הבנקאית בעבר, עו"ד אבי זילברפלד וצוות משרדו מפעילים את הניסיון, קשרים וכישורים שהצטברו במשרדם במשך עשרות שנים, ע"מ לפעול בנחישות, במסירות וביעילות עבור לקוחות המשרד.

הצלחת הלקוח הנה הצלחת המשרד !

 

טיפול יעיל של עו"ד בנקים - עו"ד אבי זילברפלד, מביא, בד"כ, להקטנת חובות לבנק או אף לביטול חובות לבנק !

 

דעו: אין להירתע מתביעה נגד בנק כשהנסיבות מצדיקות זאת: החוק והפסיקה מטילים על הבנקים חובות ביחסם אל לקוחותיהם, ובראשן– החובה לפעול לטובת הלקוח !. עו"ד בנקים ידע איך להפוך ססמא זו להליך משפטי מוצלח כנגד הבנק.

 

חובות הבנק כלפי לקוחותיו מופרות לא אחת, וכשעו"ד בנקים עו""ד אבי זילברפלד מוכיח בבית המשפט כי הבנק הפר חובות כלפי לקוחו – הבנק יחויב לפצות את הלקוח על הנזק שגרם !

 

אין ספק כי הדבר מצריך מיומנות משפטית, ניסיון וידע בתחום ספציפי ומורכב זה.

 

משרד עו"ד זילברפלד מכיר את המערכת הבנקאית מבפנים – לעזרת הלקוח הקטן ! והוא פונה במקרים המתאימים ל מפקח על הבנקים.

 

משרד עו"ד זילברפלד הינו "משרד בוטיק" במשפט אזרחי-מסחרי, בעל התמחות מיוחדת בדיני בנקאות, ותפגוש בו עורכי דין מקצוענים, בעלי ידע וניסיון רב, הפועלים במסירות ובמקצועיות, ונלחמים על האינטרסים של לקוחות המשרד, והכל תוך כדי שירות אישי ואווירה ידידותית ביותר לקהל לקוחותיו .

 

שירותי משרדנו בתחום הבנקאות הנם:

 

 • ייצוג חייבים בתביעות בנקים,  תביעה בסדר דין מקוצר, בקשת רשות להתגונן  בסדר דין מקוצר, טיפול בעיקולים.
 • ניתוח כשלים בהתנהגות הבנק והגשת תביעות נגד בנקים, לרבות תביעות ייצוגיות, פניות לפיקוח על הבנקים.הפעלת מומחים בעלי שם.
 • הגנה על זכויות הערבים , לרבות ערב יחיד וערב מוגן.
 • הסדרי חוב מול הבנק.
 • טיפול בבעיות ביטול מסגרת אשראי  ו/או הקטנת מסגרת אשראי.
 • הפרת חובת הסודיות הבנקאית. 
 • מימוש משכנתא – פינוי חייבים. 
 • ביטול הגבלת חשבון - כולל צו מניעה להגבלת חשבון.
 • כרטיסי אשראי.
 • טיפול ברישומים שליליים ב - B.D.I  או D&B.
 • ביטול עיכוב יציאה מהארץ.
 • סיוע בפתיחת חשבון בנק.
 • בחינת התיישנות תביעת בנק - לשם מחיקת התביעה על הסף !
 • בדיקת קיומן של עוולות מצד הבנק שהלקוח אף לא מודע להן. 
 • אכיפת חובות הבנקים בהתאם לתקנות והוראות המפקח על הבנקים.
 • חוות דעת להליכים משפטיים.
 • ייעוץ משפטי צמוד לחברות ואנשים פרטיים.

 

טיפ: שמור על מסמכים בנקאיים 7 שנים. ככל שתוגש תביעה בנקאית נגדך, או אם תרצה לתבוע, ויהיה חסר לך דפי בנק או מסמכים בנקאיים שונים – הבנק ידרוש עמלה להפקת כל מסמך בנקאי.

 

אנו יודעים איך לעשות זאת !

 

משרדנו לרשותך לכל שאלה ו/או הבהרה !

 

 03-5753443  

 

שלח

פנייתכם נתקבלה

אנו ניצור עימכם קשר בהקדם. תודה.

שם:

שדה חובה

דוא"ל:

שדה חובה

רישום לקבלת ניוזלטר:​

 

להרשמה חינם לניוזלטר :