עו"ד אבי זילברפלד שימש כאחד מ"סוללת עורכי הדין שיש לבנקים": במשך למעלה מ- 10 שנים הוא ייצג עשרות סניפים של אחד הבנקים הגדולים, ולמד להכיר היטב את רזי המערכת הבנקאית מבפנים, על תחבולותיה ושיקוליה.

 

בהתאם, זה עשרות שנים שמשרד עו"ד זילברפלד מנצל לטובת לקוחותיו את הידע והמומחיות שצבר, והוא פועל באופן נחוש ומוצלח  מול המערכת הבנקאית: תביעות נגד בנקים,  תביעות בנקים, הסדרי חובות וכל מגוון דיני הבנקאות.

 

תביעה בנקאית אינה תביעה רגילה: אין די בפירוט עובדות וציון החוקים הרלוונטיים. יש להכיר היטב את ה"שפה הבנקאית", מערכת המחשב של כל בנק ובנק, תדפיסי החשבון, סוגי הדוחות, הכרת תפקידי עובדים ברמות השונות, וצפיית גרסתו העתידית של הבנק לתביעה, ע"מ להתכונן אליה כראוי.

 

למרבה הצער, עליונותו של הבנק באה לידי ביטוי לא רק כנגד לקוחותיו, כי אם גם כנגד עו"ד שאינם מבינים בתחום. הבנק "מסובב אותם על האצבע" – והלקוח נדפק !

 

על מנת להתמודד כראוי עם תביעות נגד בנקים, לא מספיק עו"ד "רגיל", טוב ככל שיהא. חייבים עו"ד שיהיה לא רק מומחה אמיתי בדיני בנקאות, אלא גם בעל ניסיון מעשי רב, והכרת התרגילים שבנקים עושים לעתים בחשבונות לקוחותיהם. רק עו"ד כזה יכול לחשוף אותם תרגילים, ולהשיג ללקוחותיו את ההישגים הטובים ביותר.

 

יש לזכור כי טיפול כושל של עו"ד אינו ניתן לתיקון ע"י ערעור. בית משפט לערעורים יכול לתקן רק שגיאות של שופט, לא של עו"ד...

 

למשרד עורך דין אבי זילברפלד התמחות ייחודית בדיני בנקאות מזה למעלה מ- 35 שנים.

 

הניסיון נותן את הטון !

 

רק לעורך דין המתמחה באמת בתחום דיני הבנקאות, היכולת, הניסיון והכישורים להצליח בהתמודדות ראויה מול המערכת הבנקאית.

 

משרד עו"ד אבי זילברפלד הינו משרד עם הצלחות רבות בהתמודדות מול בנקים. כדוגמית בלבד נציין את פרשת אולגרין נגד בנק הפועלים, בו נפסק למרשנו סך של מעל  13,000,000 ש"ח , וכן את פרשת פריים מוטור  (תביעה קבוצתית של כ 60 תובעים שנפגעו מהתנהגות הבנק), אשר הסתיימה בהסדר פשרה לשביעות רצון לקוחותינו.

 

הבנק, כגוף חזק, שמטרתו להרוויח כמה שיותר, פועל לעיתים בשרירות ובכוחניות כנגד הלקוח הקטן, וזה – לעיתים אף לא יודע ש"דפקו" אותו, וכשהלקוח כבר יודע – אין לו מושג איך לכלכל צעדיו כנגד הבנק - הענק "גולית".

 

כאן , משרד עו"ד זילברפלד נכנס לתמונה: כעורך דין שייצג את המערכת הבנקאית בעבר, עו"ד אבי זילברפלד וצוות משרדו מפעילים את הניסיון, קשרים וכישורים שהצטברו, ע"מ לפעול בנחישות, במסירות וביעילות עבור לקוחות המשרד.

 

משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים כלכליים מעולים לקביעת הנזקים שהבנק גרם ללקוחותיו, ופועל לגביית נזקים אלו מהבנק.

 

אין להירתע מתביעה נגד בנק, כשיש מקום לכך: החוק והפסיקה הרלוונטית מטילים על הבנקים חובות ביחסם אל לקוחותיהם, ובראשן– החובה לפעול לטובת הלקוח ! 

חובות הבנק כלפי לקוחותיו מופרות לא אחת, וכל אימת שמוכח בבית המשפט כי הבנק הפר איזה מחובותיו כלפי לקוחו – הבנק מחויב לפצות על הנזק שגרם !

 

עו"ד אבי זילברפלד מנהל "פורום דיני בנקאות" מיום הקמתו של בפורטל המשפטי הגדול בישראל  : LAW-FORUMS  , במסגרתו הוא נותן מענה לשאלות בתחום דיני הבנקאות, לאלפי אנשים הפונים אליו במסגרת מומחיותו.

 

משרד עו"ד זילברפלד הינו "משרד בוטיק" במשפט אזרחי-מסחרי, בעל התמחות מיוחדת בדיני בנקאות, ותפגוש בו עורכי דין מקצוענים, בעלי ידע וניסיון רב, הפועלים במסירות ובמקצועיות, ונלחמים על האינטרסים של לקוחות המשרד, תוך כדי שירות אישי ואווירה ידידותית ביותר לקהל לקוחותיו.

 

אם נפגעת ע"י הבנק – אל תהסס ! קבע מיד פגישה לבחינת סיכויי תביעתך !

 

אנו יודעים איך לעשות זאת !

                                    

משרדנו לרשותך לכל שאלה ו/או הבהרה !

 

 03-5753443    

תביעות נגד בנקים

שלח

פנייתכם נתקבלה

אנו ניצור עימכם קשר בהקדם. תודה.

שם:

שדה חובה

דוא"ל:

שדה חובה

רישום לקבלת ניוזלטר:​

 

להרשמה חינם לניוזלטר :